top of page

KARA YOLU

TAŞIMACILIĞI

Parlak Lojistik olarak, müşterilerimize en hızlı ve güvenli taşımacılık hizmetlerini sunmak için kara yolu taşımacılığı alanında uzmanlaşmış bir ekiple çalışıyoruz. Kara yolu taşımacılığı, hem iç hatlarda hem de uluslararası sevkiyatlarda müşterilerimize geniş bir hizmet ağı ve kapsamlı çözümler sunuyoruz.

WhatsApp Image 2023-07-28 at 11.02.25 (1).jpeg
WhatsApp Image 2023-07-27 at 09.48.24.jpeg

Komple ve Transit
Taşımacılık

Müşterilerimize tüm nakliye ihtiyaçlarında çözüm odaklı hizmetler sunmaktayız. Komple ve Transit Taşımacılık hizmetimizle, yüklerinizi en güvenilir şekilde hedeflerine ulaştırmak için kusursuz bir lojistik deneyimi sunuyoruz.

Parsiyel Taşımacılık

Müşterilerimizin farklı büyüklükteki yüklerini, zamanında ve güvenilir bir şekilde hedeflerine ulaştırmak için kapsamlı lojistik çözümleri sunuyoruz. Parsiyel taşımacılık, müşterilerimize özellikle küçük ve orta boyuttaki yüklerini daha ekonomik ve verimli bir şekilde taşıma imkanı sunan avantajlı bir hizmetimizdir.

WhatsApp Image 2023-07-28 at 11.02.28.jpeg
WhatsApp Image 2023-07-28 at 11.02.25 (1).jpeg

Proje Taşımacılığı

Parlak Lojistik olarak, müşterilerimizin büyük ölçekteki ve özel nitelikli yüklerini taşımak için uzmanlaşmış bir proje taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Proje taşımacılığı, özel gereksinimlere sahip ve özel planlama gerektiren yüklerin güvenli, düzenli ve zamanında teslim edilmesini sağlamak amacıyla tasarlanmış bir lojistik çözümüdür.

bottom of page